Fører
Fører ikke
Du er overbudt
Følger
d t m s (forlænget med sek)
Denne auktion er afsluttet
Du har vundet
Du har ikke vundet
Mindstepris ikke nået
Udløbstid:
DKK 1.800
Mindstepris

deLuxe Nyproduceret vare

Varenr 6107037

AGF kamptrøje

AGF kamptrøje

AGF’s nye kamptrøje er blevet rost for sit design. Her sætter vi nu en signeret kamptrøje med autografer fra holdet til salg for den gode sag, Veteran Match 2021. Fremstår med brugsspor.

Dette er en temaauktion over unikke spilletrøjer fra fodboldklubber og Ishockeyklubber. Trøjerne sælges af Dansk Idrætsforbund som er en del af tiltaget ”Veteran Match” og hele beløbet fra auktionerne, inkl. køber- og sælgersalær doneret af Lauritz.com, går ubeskåret til DIF Soldaterprojekts arbejde med skadede veteraner.”

Ingen auktioner

To top