Fører
Fører ikke
Du er overbudt
Følger
d t m s (forlænget med sek)
Denne auktion er afsluttet
Du har vundet
Du har ikke vundet
Mindstepris ikke nået
Udløbstid:
DKK 3.600
Mindstepris

deLuxe Nyproduceret vare

Varenr 6107031

AGF trøje, Frederik Brandhof nr. 29

Frederik Brandhof scorede ikke bare sit første mål for AGF i denne trøje. Han blev også man of the match. Trøjen rummer udover mål fra Brandhof også en hyldest til AGFs tidligere kaptajn Niklas Backman, som i ugen op til kampen mellem AGF-AaB meddelte at han indstiller karrieren. Nu kan du købe målscorerens trøje og samtidig støtte et godt formål. Fremstår med brugssport.

Dette er en temaauktion over unikke spilletrøjer fra fodboldklubber og Ishockeyklubber. Trøjerne sælges af Dansk Idrætsforbund som er en del af tiltaget ”Veteran Match” og hele beløbet fra auktionerne, inkl. køber- og sælgersalær doneret af Lauritz.com, går ubeskåret til DIF Soldaterprojekts arbejde med skadede veteraner.”

Ingen auktioner

To top