Fører
Fører ikke
Du er overbudt
Følger
d t m s (forlænget med sek)
Denne auktion er afsluttet
Du har vundet
Du har ikke vundet
Mindstepris ikke nået
Udløbstid:
Mindstepris

deLuxe Nyproduceret vare

Varenr 5043926

Axel Møller. Seks malerier, motiver fra København (6)

Axel Møller (1862-1943). Seks malerier med motiver fra København, olie på lærred, signeret og dateret. 30 x 40 cm (40 x 50 cm) og 40 x 30 cm (50 x 40 cm). (6)

Ingen auktioner

To top