Fører
Fører ikke
Du er overbudt
Følger
d t m s (forlænget med sek)
Denne auktion er afsluttet
Du har vundet
Du har ikke vundet
Mindstepris ikke nået
Udløbstid:
DKK 4.900
Mindstepris

deLuxe Nyproduceret vare

Varenr 4032707

Sigurd Wandel. Selvportræt og portræt af Fr. Gudrun Wandel.

Sigurd Wandel. ( 1875-1947) cd. Selvportræt og portræt af Fr. Gudrun Wandel.Olie på lærred. Sign. SW. på bagsiden udstillingsmærkat. 74 x 100 cm. ( 86 x 112).

Ingen auktioner

To top