Fører
Fører ikke
Du er overbudt
Følger
d t m s (forlænget med sek)
Denne auktion er afsluttet
Du har vundet
Du har ikke vundet
Mindstepris ikke nået
Udløbstid:
EUR 600
(DKK 4.470)
EUR 6.400
(DKK 47.680)
Mindstepris

deLuxe Nyproduceret vare

Varenr 5894894

Ubekendt kunstner, maleri, kvindelig figur ved et vindue

Ubekendt kunstner, maleri, kvindelig figur ved et vindue, olie på lærred. Interiør med kvindelig figur, der ses bagfra ved et køkkenbord, mens hun betragter havet gennem et vindue, 67,5 x 73 cm. Fremstår med krakeleringer og minimal farveslitage.

Ingen auktioner

To top