Leder
Leder inte
Du er blivit överbjuden
Bevaka
d t m s (förlängd med sek)
Denne aktion är avslutad
Du har vunnit
Du har inte vunnit
Bud lägre än bevakningspris
Avslutas:
SEK < 1 000
SEK 4 100
Bevakningspris

deLuxe Nyproducerad vara

Varunr 4053823

Laila Orning / Artbased, akryl på duk, 'Hearbeat no5 - we meet again' - Till förmån för Hungerprojektet

Laila Orning / Artbased, akryl på duk, betitlad 'Heartbeat no5 "we meet again"', 40x70 cm, uppspänd på kilram. Signerad och daterad "Laila Orning -14".

Om Artbased:
Artbased är en kreativ bas som samlar måleri och skulptur i samma rum. Kvinnan bakom Artbased är Laila Orning, konstnär med ett 30-tal utställningar samt skulpturparksutställningar. Bosatt i Vaxholm där Laila också har sin ateljé. Aktuell med utställningen You & me tillsammans med designLenaW under november 2015.

Inga auktioner

To top